Księga fałszerstw Franka Fałszerza w sprzedaży na sklep.gosc.pl
Książka to album, który zawiera 60 obrazów najznamienitszych malarzy w historii, na których tytułowy Franek fałszerz, czyli dziennikarz "Gościa Niedzielnego" Franciszek Kucharczak ukrył różnice do odnalezienia. To wyjątkowe połączenie sztuki, zeszytu ćwiczeń i przewodnika, które zachwyci czytelników w każdym wieku.
Franek fałszerz to jedna z najdłużej trwających i najbardziej rozpoznawalnych rubryk w "Małym Gościu Niedzielnym". Jej formuła jest genialna w swojej prostocie: czytelnicy porównują reprodukcję słynnego obrazu z jego sfałszowaną wersją, pełną różnic do odnalezienia.
Unikalną cechą albumu są kody QR, które umożliwiają czytelnikom sprawdzenie swojej spostrzegawczości na stronie "Małego Gościa". Dzięki temu odkrywanie zagadek Franka fałszerza staje się interaktywną przygodą dla całej rodziny - atrakcyjną zarówno dla przedszkolaka, jak i dla emeryta.
Album można nabyć na naszej stronie: sklep.gosc.pl