nasze media Najnowszy numer GN 06/2021

Dziennik/g

dodane 04.05.2007 11:58

Agnieszka Radwańska zdaje maturę

Dziś podczas matury z polskiego Agnieszka Radwańska nie będzie już musiała spieszyć się na ćwierćfinał turnieju J&S; Cup, bo w środę przegrała z Alon Bondarenko.
Polska tenisistka straciła podczas tego meczu wiele nerwów. Teraz czeka ją stres związany z egzaminem dojrzałości.

"Ważny mecz i jeszcze ważniejszy egzamin tego samego dnia to byłoby duże obciążenie, ale chciałabym mieć ten problem" - mówiła Radwańska. "W meczu z Aloną Bondarenko nie stosowałam żadnej taryfy ulgowej. Robiłam, co mogłam, ale Ukrainka była za dobra" - stwierdziła tenisistka.

Polka przegrała 6:0, 4:6, 3:6

W przyszłym tygodniu Radwańska będzie zdawać kolejne egzaminy - oprócz polskiego angielski i geografię. Dalsze plany związane z edukacją odłoży przynajmniej na rok. "Skupię się na tenisie. Wcześniej zaczęłam naukę w podstawówce, więc i tak nic nie stracę" - tłumaczyła zawodniczka.

Ze względu na maturę Agnieszka zrezygnowała z turnieju w Berlinie. Najbliższy start zaplanowała w Rzymie (początek rozgrywek 14 maja), a potem pojedzie do Stambułu. Na Roland Garros Agnieszka wystąpi także w grze podwójnej z Michaellą Krajicek i zadebiutuje w mikście. "Jestem już wstępnie umówiona z Mariuszem Fyrstenbergiem" - zdradziła dziennikarzom.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione