nasze media MGN 10/2020

IAR/k

dodane 20.04.2007 07:26

Nowe fakty o tragedii w USA

W Stanach Zjednoczonych wychodzą na jaw kolejne informacje, mogące pomóc w wyjaśnieniu przyczyny zastrzelenia 32 osób na Uniwersytecie Wirginia Tech. Okazuje się, 23-letni student, Cho Seung-Hui, który zastrzelił 32 osoby był przez wiele lat obiektem zaczepek i żartów ze strony kolegów.

Studenci z Wirginia Tech mówią o Cho, że byl samotnkiem, z którym nie można było nawiązać żadnego kontaktu. Były student uniwersytetu Chris Davids opowiedział dziennikarzowi agencji AP o zdarzeniu, jakie miało miejsce podczas zajęć z angielskiego:

Profesor poprosił Cho o odczytanie swojej pracy. Student spuścił wtedy wzrok i siedział w milczeniu. Gdy wykładowca zagroził oceną niedostateczną, pochodzący z Korei Południowej Cho zaczął czytać swój tekst niskim chropowatym głosem. Klasa ryknęła wtedy śmiechem. "Wracaj lepiej do Chin"- rzucił jeden ze studentów.

Cho Sung-Hui był podobno obiektem żartów i złośliwości już w szkole średniej.

W przesłanych do telewizji NBC nagraniach Video Cho Seung-Hui ostro atakuje "bogate dzieciaki". Krytykuje ich rozpasanie i zamiłowanie do luksusowych samochodów i drogiej biżuterii.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione