nasze media Mały Gość 04/2024

Joanna  Juroszek Joanna Juroszek

dodane 10.06.2020 12:06

Wakacje z "Małym Gościem"

W środku nowego numeru dodatek - zeszyt z zagadkami i rebusami na wakacyjne wieczory.

Główka pracuje - to tytuł kolorowego prezentu, jaki znajdziecie w wakacyjnym "Małym Gościu". 

W numerze także dużo propozycji na fascynujące podróże po naszym kraju. Hasłem #zostańwPolsce pokazujemy 20 wartych odwiedzenia miejsc na mapie naszej ojczyzny. Oczywiście, jak zauważa Gabi Szulik, niezwykłych miejsc w Polsce jest o wiele więcej...

- Stron w "Małym Gościu" by nie starczyło, żeby wszystkie opisać. Jeśli zobaczycie chociaż te, które proponujemy, i tak będzie dobrze, a jeśli zobaczycie inne ciekawe miejsce, to koniecznie się pochwalcie. Zróbcie tam zdjęcie z wakacyjnym numerem "Małego Gościa" i przyślijcie do nas: redakcja@malygosc.pl, a my pokażemy je innym na naszej stronie w specjalnej wakacyjnej galerii - zaprasza redaktor naczelna naszego miesięcznika.

O swoich ulubionych miejscach w Polsce opowiedziało nam też kilka znanych osób. - Moja ulubiona kraina to Warmia i Mazury, a miejscem, do którego wracam z największym sentymentem, są Stare Jabłonki niedaleko Ostródy - powiedział jeden znany kucharz. Kto to taki? Odpowiedź znajdziecie w "Małym Gościu".

I jeszcze jedna, tym razem sportowa zagadka. W 856 meczach strzelił 697 goli.  Od 15 lat jest w świetnej formie. Będzie bił kolejne rekordy. O kim mowa?

Odpowiedź oczywiście w wakacyjnym "Małym Gościu". Zapraszamy do lektury!

A tak wyglądają okładka i tył specjalnego dodatku tego numeru:

Wakacje z "Małym Gościem" Wakacje z "Małym Gościem"

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..