nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023

Joanna  Juroszek Joanna Juroszek

dodane 14.05.2020 10:36

W sprzedaży czerwcowy numer

W środku "Małego Gościa" wyjątkowy prezent - komiks o życiu kard. Stefana Wyszyńskiego.

To pierwszy w Polsce komiks poświęcony prymasowi Stefanowi Wyszyńskiemu, przyszłemu błogosławionemu Kościoła. Komiks przedstawia dzieciństwo, młodość i początki kapłaństwa przyszłego prymasa Polski, a cała fabuła skoncentrowana jest wokół uwięzienia kard. Wyszyńskiego. Lektura jest dobrą lekcją historii i okazją do poznania życia niezwykłego Polaka.

W "Małym Gościu", który ukazuje się tuż przed 100. rocznicą urodzin Karola Wojtyły sporo piszemy też o Papieżu z Polski. Nasi czytelnicy poznają jego najbliższą rodzinę i dowiedzą się, jak ważne dla wielu ludzi było spotkanie z tym świętym. O jednym z takich spotkań pisze także Gabi Szulik.

W czerwcowym numerze piszemy też o ogromnym samolocie An-225 Mrija, który 14 kwietnia wylądował na warszawskim Okęciu. Przywiózł sprzęt ochronny do walki z koronawirusem. W jego ładowni mógłby się odbyć pierwszy lot braci Wright. Zmieści się tam pociąg albo 50 średniej wielkości samochodów.

Z lektury tego numeru dowiecie się też, jak sportowcy pomagają innym podczas epidemii koronawirusa, jak radzą sobie z nią dzieci medyków i jak pandemia wygląda w Afryce.

Zapraszamy do lektury!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..