nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020

Joanna Juroszek Joanna Juroszek

dodane 13.02.2020 09:39

Już jest! Marcowy "Mały Gość"

W środku prezent - szkło powiększające, przydatne nie tylko podczas zabawy.

Szkło powiększające czytelnikom "Małego Gościa" przyda się podczas Wielkiego Postu i w czasie lektury marcowego numeru naszego miesięcznika.

Dzięki minilupie uda wam się odczytać rozsypaną na różnych stronach "Małego Gościa" zwrotkę komunijnej pieśni. Pierwsze dziesięć osób, które prześlą nam prawidłową odpowiedź otrzyma nagrodę.

W tym numerze piszemy także o tym, jakie cuda kryje w sobie każda Msza św. - Gdyby ludzie wiedzieli, czym jest Eucharystia, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem przy wejściu do kościoła - przypomina Gabi Szulik. Więcej tutaj.

Piszemy również o przyrządach, dzięki którym można zobaczyć więcej: o lornetkach, lunetach, mikroskopach oraz o kosmicznym teleskopie Hubble'a. Okrąża on Ziemię 15 razy dziennie i robi niesamowite zdjęcia. Jakie? Zobaczycie w "Małym Gościu".

Przygotowując ten numer odwiedziliśmy też Laski, gdzie mieszkają i uczą się niewidome i słabo widzące dzieci. Jak sobie radzą bez wzroku? Przeczytacie w artykule "Dzielne Laski".

Zapraszamy do lektury!

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione