nasze media Najnowszy numer MGN 07/2019
dodane 28.10.2018 16:00

Zastopować kpiny

Na treningach świetnie dogaduję się z chłopakami. Od pewnego czasu jednak bardzo mi dokuczają wmawiając mi, że zakochałam się w jednym z kolegów. Mylą się, podoba mi się inny, ale tego się nie dowiedzą. Mam dość tych kpin, dogadywania. 15-latka

To świetnie, że potrafisz komunikować się z chłopakami. Pogadaj z najgłośniejszym z kolegów i krótko wyjaśnij, że nie chcesz żadnej bliskiej relacji, że dopuszczasz tylko przyjaźń. Niech to będzie przywódca grupy, bo jeśli on zrozumie, to inni się uspokoją. Możesz pogadać z tym chłopakiem, że męczy Cię ciągłe dogadywanie kolegów, że mógłby ich uciszyć, a Ty proponujesz przyjaźń, bo chodzeniem nie jesteś w tej chwili zainteresowana. Zastanów się, jak reagujesz na ich dogadywanie. Może jesteś zawstydzona, zdenerwowana i ich to śmieszy, cieszy. Więc skoro ich nie da się zmienić, to Ty coś zmień w swojej reakcji. Może coś w stylu "panowie, skończmy z tą dziecinadą. Sama sobie radzę w tych tematach, nie potrzebuję pomocy, nie zanudzajcie więcej" Nazwanie ich zachowania nudnym i dziecinnym, ale bez złości- to może pomóc. Kombinuj.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.08.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione