nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 31.07.2018 16:00

Las i woda

Ale gdy dzisiaj ze środka jeziora rozległy się śmiechy chłopaków, to pierwsza Jadzia machnęła ręką na wątpliwości związane z ubiorem, tylko jednym ruchem ściągnęła ze sznurka ręcznik i pognała do wody. Za nią ja, a potem reszta dziewczyn. Agar pływa fantastycznie, ale Ramon stoi raczej przy brzegu, udaje, że coś go tam fascynuje. Trampek piszczy, chce pływać, ale instynkt mu jeszcze zakazuje. I tak płyną tu upalne dni- mnóstwo pływania, ale też wędrówki po lesie.

Hau, Przyjaciele!

Las i woda- tylko tego teraz potrzebujemy. Nikt nie chce jeździć do wsi na zakupy, nikt nie marzy o cywilizacji. Wstajemy niezbyt późno, bo w namiotach jest duszno, zresztą, wszystkim żal tracić urlop czy wakacje na sen. Już przed śniadaniem Przemek, Radek i Filip płyną na drugą stronę jeziora, robiąc przy tym sporo hałasu. Wczoraj rano dziewczyny skupiały się na wyborze strojów, nawet zakładały koszulki, spodenki, doradzały sobie, w czym której najlepiej. Ale gdy dzisiaj ze środka jeziora rozległy się śmiechy chłopaków, to pierwsza Jadzia machnęła ręką na wątpliwości związane z ubiorem, tylko jednym ruchem ściągnęła ze sznurka ręcznik i pognała do wody. Za nią ja, a potem reszta dziewczyn. Agar pływa fantastycznie, ale Ramon stoi raczej przy brzegu, udaje, że coś go tam fascynuje. Trampek piszczy, chce pływać, ale instynkt mu jeszcze zakazuje. I tak płyną tu upalne dni- mnóstwo pływania, ale też wędrówki po lesie. Niestety, nie mogę nic napisać na temat wieczorów, bo gdy położę się obok swojej rodzinki, to natychmiast zasypiam i to nie jest drzemka. Dlatego umykają mi iskierki, które podobno przeskakują między dziewczynami i chłopakami. Skąd oni mają na to siły? Dzisiaj czeka mnie chyba bezsenna noc, bo młodzi chcą spędzić noc pod gwiazdami, poza namiotami. Nawet szałasu nie zbudują. Ale będą z nimi aż 4 psy, więc rodzice nie powinni się martwić. Cześć. Astra

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione