nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 07.07.2018 20:00

Tajemnica pamiętnika

Prowadzę pamiętnik, w którym dość obszernie opisuję i opisywałam uczucia do osób, w których się zauroczyłam. Są to czasami osoby dużo starsze. Boje się, że ktoś to przeczyta, ale też z drugiej strony nie chcę pozbywać się moich pamiątek, z których w przyszłości ja mogę się śmiać. Nastolatka

Decyzja należy do Ciebie. Zastanów się, czy w najbliższych kilku latach ktoś może niechcący trafić na pamiętnik. Wszystko zależy od tego, jak bardzo mama wchodzi w Twoje rzeczy podczas sprzątania. Czasami robi się jakiś remont, gdy dziecka nie ma w domu i wówczas z jakiejś skrytki wypada taki zeszyt. A prawie każda mama rozgrzeszy się z czytania, bo to przecież chodzi o jej dziecko- o osobę, którą kocha ponad wszystko i za którą jest odpowiedzialna. Jeśli masz pewność, że w Twoim domu raczej nikt Twoich rzeczy nie porządkuje, to trzymaj ten pamiętnik przez kilka lat, by się kiedyś pośmiać, wzruszyć, rozczulić lub nawet zdziwić, że tak się zmieniłaś. Zastanów się. Jeśli masz siostrę, to bardziej licz się z tym, że może nawet szukać pamiętnika, by się czegoś więcej o Tobie dowiedzieć. Powtarzam- decyzja należy do Ciebie i zależy od tego, jakie są zwyczaje w domu i gdzie trzymasz pamiętnik.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione