nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 12.05.2018 15:00

Wieczorne marzenia

Jestem ostatnio bardzo zajęta różnymi sprawami, więc nie mam czasu roztkliwiać się nad sobą. Tylko wieczorami wracają marzenia związane z chłopakiem, którego odrzuciłam, a teraz za nim tęsknię. Wiem, że ma dziewczynę, ale różnie o tym mówią. Spotkamy się we wrześniu, bo idę do tego liceum, gdzie on się uczy. Gimnazjalistka

Bardzo dobrze się składa, że jesteś bardzo zajęta. Tak jest najlepiej. A wieczorne marzenia to coś zupełnie naturalnego. Plotki są sprzeczne, więc nie skupiaj się na nich, tylko żyj dalej intensywnie i czekaj, co przyniesie jesień. W tym czasie może Ty kogoś innego poznasz, może on, nie wiadomo. Naprawdę polecam gorącą modlitwę o dobrego chłopaka z cichym pytaniem, czy to może on i jednoczesnym szczerym zapewnieniem "bądź wola Twoja". Ale Pan Bóg nam chłopaka nie wybiera, sama musisz się rozglądać, poznawać jak najwięcej kolegów, by pewnego dnia zakochać się z wzajemnością. Będzie dobrze, teraz czas aktywności i wieczornych marzeń.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione