nasze media Najnowszy numer MGN 01/2019
dodane 12.05.2018 15:00

Wieczorne marzenia

Jestem ostatnio bardzo zajęta różnymi sprawami, więc nie mam czasu roztkliwiać się nad sobą. Tylko wieczorami wracają marzenia związane z chłopakiem, którego odrzuciłam, a teraz za nim tęsknię. Wiem, że ma dziewczynę, ale różnie o tym mówią. Spotkamy się we wrześniu, bo idę do tego liceum, gdzie on się uczy. Gimnazjalistka

Bardzo dobrze się składa, że jesteś bardzo zajęta. Tak jest najlepiej. A wieczorne marzenia to coś zupełnie naturalnego. Plotki są sprzeczne, więc nie skupiaj się na nich, tylko żyj dalej intensywnie i czekaj, co przyniesie jesień. W tym czasie może Ty kogoś innego poznasz, może on, nie wiadomo. Naprawdę polecam gorącą modlitwę o dobrego chłopaka z cichym pytaniem, czy to może on i jednoczesnym szczerym zapewnieniem "bądź wola Twoja". Ale Pan Bóg nam chłopaka nie wybiera, sama musisz się rozglądać, poznawać jak najwięcej kolegów, by pewnego dnia zakochać się z wzajemnością. Będzie dobrze, teraz czas aktywności i wieczornych marzeń.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: Dziś 15:51
  łączna liczba komentarzy: 22
 • 2
  minialo
  ostatnia aktywność: 14.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 5
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10