nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 30.03.2018 15:00

Nie rozumiem siebie....

Najbardziej denerwuje mnie to, że ja w ogóle nie rozumiem siebie. Z jednej strony on mi się podoba, z drugiej tłumaczę sobie, że mam się nim nie przejmować i dopiero kogoś kiedyś znajdę, a za chwilę znowu o nim myślę. Ja już czasami sama nie wiem, co ze mną nie tak. W ogóle nie rozumiem swoich uczuć. 16-latka

To zupełnie naturalne, że młoda dziewczyna i młody chłopak nie rozumieją siebie, sami czasami nie wiedzą, czego chcą. Gdy sobie przypomnę siebie i swoje zachowanie w tym wieku, to pusty śmiech.
Wniosek prosty- nie oskarżaj siebie. Słuchaj serca i niekoniecznie zachowuj się logicznie. Zmieniają się czasy, obyczaje, ale ludzkie uczucia są wciąż takie same. Chaos w sercach nastolatek to coś naturalnego. Cokolwiek zrobisz, będzie dobrze. Jak bardzo chcesz, to poszukaj z nim kontaktu przez Internet i albo zagaduj zwyczajnie, po koleżeńsku, albo zapytaj, czy go czymś zraziłaś.
Jeśli się przypadkowo gdzieś spotkacie, to uśmiech na twarzy, okazanie radości.
Najbardziej polecam, by tworzyć grupę rówieśniczą, gdzie są chłopcy, dziewczyny, spotykać się po mszach, po nabożeństwach, na boiskach, na rowerach i po prostu się śmiać, żartować. Iskry zauroczenia będą tam krążyć, ale to naturalne. Bądź dla swojego organizmu wyrozumiała, bo hormony szaleją, organizmowi ciężko.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione