nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 18.03.2018 15:00

Nadzieja

Na początku liceum poznałam w klasie kolegę, który mi się spodobał. Po pewnym czasie zaczął spotykać się z inną dziewczyną z klasy. Zrobiło mi się trochę przykro, ale w duchu życzyłam im dobrze.

Na początku liceum poznałam w klasie kolegę, który mi się spodobał. Po pewnym czasie zaczął spotykać się z inną dziewczyną z klasy. Zrobiło mi się trochę przykro, ale w duchu życzyłam im dobrze. Choć są parą niedługo, niedobrze się im układa, wiem to, bo czasem z nim rozmawiam, widujemy się nieraz w gronie znajomych. Ta dziewczyna, raczej niedobrze traktuje chłopaków. Z upływem miesięcy moje zauroczenie nie minęło, a może nie chciałam się go szczególnie wyzbyć? Nie chcę niczego rozbijać, ale skrycie marzę, by kiedyś on mógł być kimś więcej niż tylko kolegą. Czy mogę sobie robić taką nadzieję?
16-latka

Oczywiście, że możesz mieć nadzieję. Jesteś dobra, że nie zazdrościsz, że tylko Ci przykro. Jak najczęściej okazuj mu serdeczność, staraj się z nim rozmawiać, niech wie, że dziewczyna może być serdeczna, miła, dobra, delikatna, wrażliwa. Ale uczucie ukryj, bądź koleżanką. To on musi najpierw rozstać sie z tamtą, a potem starać się Ciebie. Niczego nie należy pospieszać. Modlić się o dobrego chłopaka, pytać Boga, czy to może on, ale też mocno wbić do głowy zdanie „Bądź wola Twoja.”

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione