nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 06.01.2018 16:00

Nadinterpretacja

Ostatnio modlę się w różnych intencjach, więc pewnego dnia pomodliłam się za wikarego, który mnie uczy. Następnego dnia on mi się uważnie w szkole przyglądał. Koleżanki to potwierdziły. Ci się stało? Gimnazjalistka

Bardzo dobrze, że pomodliłaś się za tego księdza. Gdybyś była odważna, to mogłabyś się wprost zapytać. Np. "czy mi się zdaje, czy ksiądz chce mi coś powiedzieć?"
Jeśli sie wstydzisz, to może któraś z koleżanek jest odważna i wesoła, by zażartować, że jest zazdrosna, bo ksiądz ciągle przygląda się .../Twoje imię/Nie wiem, jaki jest ten ksiądz. Bo niektórzy są weseli i można z nimi żartować. Jeśli on jest poważny, to podejdź z jedną koleżanką i zapytaj, czy coś robisz nie tak, że ksiądz tak Ci się przygląda
Jak znam życie, to ksiądz robi to nieświadomie lub podświadomie i nie ma pojęcia, że wrażliwa nastolatka bierze to tak osobiście i się przejmuje. Dlatego dobrze, by wiedział o Twoim problemie i panował nad spojrzeniami.
Nie przejmuj się. A jeśli nie wyjaśnicie sprawy, to może spojrzyj na niego pytająco? Bez słów można wiele przekazać.
Nie sądzę, by to się wiązało bezpośrednio z modlitwą za księdza.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione