nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 19.12.2017 15:00

Plotkowanie o zauroczeniach

Chłopak zakochał się we mnie. Plotkami dotarło to do mnie, ale przy okazji dowiedziała się cała klasa i było wielkie zainteresowanie. Ten zauroczony był wściekły, ale w końcu zaczął ze mną zwyczajnie rozmawiać. Czy mamy szanse na przyjaźń? Nie chodzi mi o chodzenie. Raczej o przyjaźń na podłożu zauroczenia. 13 latka

Pojęcia nie masz, jak mnie ucieszyło Twoje podejście do sprawy. Bo tak właśnie powinno być- przyjaźń na podłożu zauroczenia. Chłopak wytrzymał zainteresowanie klasy, co nie jest wcale łatwe. Teraz wiele zależy do Twojej dojrzałości. Nie rozmawiaj za bardzo z koleżankami jego temat, bo każdy każdemu wszystko wygada. Odzywaj się do niego naturalnie, po koleżeńsku, ale uśmiechami, spojrzeniami pokazuj, że lubisz go bardziej niż innych. Bądź dziewczęca, czyli bądź po prostu sobą. Żadnych informacji nie przekazuj przez innych. Moim zdaniem macie szanse na przyjaźń, bo on wytrzymał pierwszy dzień. Gdy klasa się uspokoi, będzie jeszcze lepiej. Jeśli będą dogadywać, to kiedyś w szatni, gdy dziewczyny są same, poproś, by przestały, bo to wiele psuje. A najlepiej, by klasa zajęła się czymś innym.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione