nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 17.08.2017 16:00

Dziwne zachowanie

Pewien o rok starszy kolega często mi się przygląda, ale gdy zagadywałam, kontakt był słaby, prawie uciekał. Właśnie wczoraj go widziałam, podeszłam, zagadałam odnośnie szkoły. Mocno się speszył, ale zarumieniony wyjąkał, że wszystko poszło po jego myśli. Nie za długo rozmawialiśmy, ale ciągle zachowywał się dziwnie, a gdy go pożegnałam, to uciekł. Zdumiona

Chłopcy bywają czasami bardziej zakompleksieni niż dziewczyny, którym wypada
przyznawać się do nieśmiałości, nieporadności, lęków. Natomiast wzorzec
kulturowy jest taki, że chłopak ma być silny psychicznie. Tymczasem nastolatek bywa często pełen kompleksów, bez wiary w siebie, nadwrażliwy. Może coś go ciągnie do Ciebie, ale nie radzi sobie z tym. Boi się tego. Może nie ma sióstr czy kuzynek i dziewczyny są dla niego tajemnicą. Daj mu czas, by dojrzał, a sama zajmij się jeszcze bardziej własnym rozwojem.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione