nasze media Najnowszy numer MGN 12/2021
dodane 18.07.2017 16:00

Czekolada albo ruch

Zakochałam się w koledze z klasy. Okazało się że on zakochał się w mojej przyjaciółce. Ona też bardzo go lubi. Właściwie to oni dzięki mnie to wiedzą, bo zapytałam się go, czy nie czuje czegoś do niej, powiedział że tak. Pomimo swojego uczucia pomagam i jej i jemu, bo oni nie umieją ze sobą rozmawiać. W dodatku ona mu powiedziała o moim uczuciu, ale on się tym nie przejął. Ja teraz nic innego nie robię, tylko jem czekoladę. Nastolatka

Jesteś świetną przyjaciółką, bo im pomagasz. Podejrzewam, że oni i tak zbyt długo razem nie będą, bo w młodym wieku pary zawsze tworzą się na krótko. Zresztą, za bardzo się nie wtrącaj, bo jeśli nie potrafią się dogadać, to widocznie tak dla nich lepiej. Zauroczonych, nawet bardzo nieporadnych należy zostawić.
Rozumiem, że Ci przykro, ale jakoś to wytrzymaj i rozglądaj się uważnie. Niedługo zachwycisz się innym chłopakiem. A czekoladę jedz, tylko nie za dużo i może gorzką. Ten sam hormon szczęścia, który uwalnia czekolada, można uwolnić przez ruch, więc zaplanuj sobie różne wycieczki rowerowe, może bieganie, piłka itd.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione