nasze media Najnowszy numer MGN 12/2019

Adam Śliwa Adam Śliwa

dodane 03.05.2017 09:56

Arka zwycięska

Arka wygrała 2:1 po dogrywce w finale Pucharu Polski z Lechem Poznań na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

To drugi puchar w historii klubu. Lech z kolei trzeci raz z rzędu przegrał finał. W regulaminowym czasie gry było 0:0. Lech poprzednie finały przegrywał z Legią. Dla Arki walka o taka stawkę była sporym wydarzeniem, ponieważ ostatni raz o krajowe trofeum walczyli w 1979 roku. Wszystko rozstrzygnęło się w drugiej połowie dogrywki. Dwa gole dla Arki strzelili Siemaszko głową i chwilę później Zarandia po akcji na skrzydle. Trałka strzelił dla Lecha kontaktowego gola, ale Arce udało się donieść wynik do końcowego gwizdka. Na trybunach kibice zorganizowali piękną oprawę, a wszystko przebiegało pokojowo, ponieważ obie grupy fanów się przyjaźnią.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.