nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 21.03.2017 16:00

Nagła zmiana

Od jakiegoś czasu okazywał mi duże zainteresowanie. Rozmawialiśmy, głównie przez Internet, ale w szkole też. Tak, bywały to czasami rozmowy niezręczne, ale miałam wrażenie, że jest coraz lepiej. Umówiliśmy się na spacer w weekend, ale od kilku dni prawie mnie nie zauważa, nie pisze, ledwo mówi zdawkowe „cześć”. Nie rozumiem tego. Czy zapytać go wprost, o co chodzi? Niepewna

No tak to jest w Waszym wieku, że najpierw ktoś fascynuje, podoba się, a potem nagle mu przechodzi. W ten sposób organizm ratuje się przed chodzeniem z kimś na poważnie. Nie przejmuj się za bardzo, czekaj do piątku, jutro nie zwracaj za bardzo uwagi na jego zachowanie. W piątek tylko się upewnij, gdzie i jak jesteście umówieni.
Może podczas spaceru powiedz wprost, że masz wrażenie, że Wasza relacja go męczy. Zapytaj, czy tak jest faktycznie. Ale jeśli tak zapytasz, to bądź przygotowana na każdą odpowiedź, także na niemiłą. Lecz lepsza jest prawda, nawet bolesna. Przypominam- w Waszym wieku związki nie są trwale, są na krótko, tak po prostu jest, więc nie wolno się zamartwiać. Będzie co będzie, nie trać radości życia i poczucia humoru. Może się też zdarzyć, że odwoła spacer, Wtedy mówi się trudno, to jego strata.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione