nasze media Najnowszy numer MGN 10/2021
dodane 21.03.2017 16:00

Nagła zmiana

Od jakiegoś czasu okazywał mi duże zainteresowanie. Rozmawialiśmy, głównie przez Internet, ale w szkole też. Tak, bywały to czasami rozmowy niezręczne, ale miałam wrażenie, że jest coraz lepiej. Umówiliśmy się na spacer w weekend, ale od kilku dni prawie mnie nie zauważa, nie pisze, ledwo mówi zdawkowe „cześć”. Nie rozumiem tego. Czy zapytać go wprost, o co chodzi? Niepewna

No tak to jest w Waszym wieku, że najpierw ktoś fascynuje, podoba się, a potem nagle mu przechodzi. W ten sposób organizm ratuje się przed chodzeniem z kimś na poważnie. Nie przejmuj się za bardzo, czekaj do piątku, jutro nie zwracaj za bardzo uwagi na jego zachowanie. W piątek tylko się upewnij, gdzie i jak jesteście umówieni.
Może podczas spaceru powiedz wprost, że masz wrażenie, że Wasza relacja go męczy. Zapytaj, czy tak jest faktycznie. Ale jeśli tak zapytasz, to bądź przygotowana na każdą odpowiedź, także na niemiłą. Lecz lepsza jest prawda, nawet bolesna. Przypominam- w Waszym wieku związki nie są trwale, są na krótko, tak po prostu jest, więc nie wolno się zamartwiać. Będzie co będzie, nie trać radości życia i poczucia humoru. Może się też zdarzyć, że odwoła spacer, Wtedy mówi się trudno, to jego strata.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione