nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 22.01.2017 16:00

Zaprzyjaźnić się

Dostałam propozycje od oazy uczestnictwa w jasełkach, które organizują. Chodzi tam bardzo miły chłopak, spokojny, zabawny. Nie jest taki wulgarny jak większość chłopaków w jego wieku. Na próbach parę razy rozpoczął ze mną rozmowę. Było bardzo miło. Co jakiś czas spoglądał na mnie i się uśmiechał. I teraz jest problem, jak go przyciągnąć do siebie, zaprzyjaźnić się z nim. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że jasełka są za tydzień I potem już nie będę miała okazji go widywać. Nastolatka

To chłopak powinien się postarać nawiązać znajomość. Ewentualnie zapytaj go przy okazji próby, czy możesz go zaprosić do znajomych na portalu. Albo po prostu powiedz szczerze: "miło było cię poznać, szkoda, że to już koniec." Wtedy on powinien coś powiedzieć.
Wniosek- dobrze by było znać jego adres mailowy lub mieć kontakt internetowy. No i uśmiechaj się ślicznie, swoim zachowaniem pokazuj, że go lubisz. Lecz nic nie mów, że wpadł w serce i oko. To jednak rola chłopaka, Ty mu tylko pomagasz zachowaniem.
No i jeszcze jedno- jeśli on jest w oazie, to może zaczniesz chodzić na spotkania oazowe? Tam są potem wyjazdy wakacyjne, rekolekcje, różne spotkania, warto wejść w to środowisko. Wpłynie to na Twój rozwój duchowy, pogłębisz wiarę i zaprzyjaźnisz się z ciekawymi osobami.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..