nasze media Najnowszy numer MGN 01/2022
dodane 30.12.2016 16:00

Jak zagadać?

W zasadzie mój problem wcale nie jest taki duży i pewnie nawet nieważny. Jest taki chłopak w naszej szkole, który wydaje się być bardzo fajny i wierzący. Chciałabym zagadać, ale nie wiem jak. 16-latka

Oczywiście, że to jest ważny problem. Zacznij działać powolutku i na różne sposoby, by go jednak poznać i przekonać się, czy jest taki, jaki się wydaje być. Tak wędruj po szkole, by go ciągle spotykać. Nie spuszczaj oczu, staraj się wesoło spojrzeć i zacznij się do niego uśmiechać. Sprawdź, do której chodzi klasy, sprawdź podział godzin i tak wchodź, wychodź, by jak najczęściej się z nim mijać. Za każdym razem śliczny uśmiech. Gdy on się zbliża, miej głowę pełną dobrych myśli, bo to się czuje.
Może on wejdzie do biblioteki, to Ty za nim. Może się odezwie. Spróbuj się dowiedzieć, jak się nazywa i za jakiś czas poszukaj go na f-b. Działaj powoli, ale każdego dnia troszkę i zawsze uśmiech i spojrzenie pełne dobrych życzeń. Sprawę poznania dobrego chłopaka należy oddać Panu Bogu i prosić o pomoc, o wskazówki.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione