nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 10.12.2016 16:00

Pusto i głucho

Zerwała ze mną dziewczyna. Wcześniej było tak, że nie odzywała się do mnie, nie odpisywała na SMS'y, ale nie spodziewałem się, że ze mną zerwie. Kazała mi o sobie zapomnieć, dlatego przestałem do niej pisać. Ale potem napisałem, prosiłem o szansę, a ona, że potrzebuje czasu. Zgadzam się, ale też boję się, że to będzie koniec. Modlę się, żeby to się nie stało. Czuję, że to nie koniec, wiem, że ona mnie dalej kocha, ale z gdybym zniknął z jej życia, może byłaby szczęśliwsza? Licealista

Napisałeś, że modlisz się, aby jej nie stracić. Dobra decyzja. Z jednej strony modlitwa, z drugiej strony Ty musisz działać, myśleć, kombinować. Nie podałeś żadnych szczegółów, ale trochę pomyśl, czy faktycznie Twoja wina jest duża. Jeśli tak, to zrób jakąś analizę, powiedz jej o wnioskach, ale jeśli nie ma za bardzo Twojej winy, to nie uniżaj się, nie błagaj. To bowiem  oznaka słabości, a mężczyzna ma być silny, odporny. Myśl o przyszłości. Czy pasujecie do siebie? Czy faktycznie widzisz się z nią w drodze przez życie? W dobrych i złych chwilach? Miłość to nie jest zakochanie. To coś bardzo trudnego, ważnego, co zawsze się wiąże z cierpieniem, rozwiązywaniem problemów, to myślenie o dobru drugiej osoby, to zaufanie, to dbanie o siebie wzajemnie, zresztą, najlepszą definicję daje św. Paweł w 1 liście do Koryntian. Poczytaj, pomyśl, jak daleko Wam do ideału, co możecie odbudować, a co Was przerasta. Czy Wasze uczucie Was uskrzydla, czy raczej to ciągłe gry, afery, nieporozumienia, ciężki czas.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione