nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 07.09.2016 16:00

Zgoda, zgoda...

Miałam przyjaciółkę, ale zrobiła się afera, nagadałyśmy sobie sporo złego. Wiadomo, poszło o chłopaków. Zbliżają się jej urodziny, wypadną w weekend. Czy wysłać jej życzenia jako początek do zgody? Gimnazjalistka

Odpowiedź jest jedna- wyślij jej życzenia i wyciągnij rękę na zgodę. Przebaczenie w roku Miłosierdzia to podstawa. Papież radził, by oczyszczać pamięć ze złych wspomnień, by dbać o tak zwaną dobrą pamięć. To tak dziwnie działa, że gdy komuś przebaczamy, to my się z tym dobrze czujemy, to nam dobrze służy. Nawet jeśli ona Cię odrzuci, nie chowaj urazy. Jesteście młode, wszystkie w czasie burzy hormonalnej, więc nie gniewajcie się na zawsze. Moja rada jest prosta- wyciągnij do niej rękę na zgodę, przebacz wszystkie plotki i wyślij jej życzenia. A potem razem śmiejcie się z tych przeróżnych sytuacji. Chłopcy nie powinni przysłaniać Wam przyjaźni. Niestety, dziewczyny często zapominają o wszelkiej solidarności, gdy pojawia się temat chłopaków.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione