nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023
dodane 08.06.2016 09:31

Maryjny konkurs plastyczny

W maju br., w szkole podstawowej w Proszowicach odbył się konkurs plastyczny zatytułowany „Maryja widziana oczami dziecka”, zorganizowany przez katechetkę s. Łucję Kramarz.

zobacz galerię

Udział wzięli w nim uczniowie klas II i IV. Jego celem było pogłębianie pobożności maryjnej oraz rozwijanie inwencji twórczej poprzez pracę plastyczną. Zgodnie z regulaminem uczniowie mogli posłużyć się techniką dowolną, a ich zadanie polegało na wykonaniu wizerunku Maryi widzianej oczami dziecka. W sumie do oceny przedstawiono 62 prace.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Laureaci i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkie prace okazały się ciekawe i twórcze. Patronat nad konkursem objęli: Pan Burmistrz Urzędu Gminy i Miasta Grzegorz Cichy, ks. Proboszcz parafii Wniebowzięcia N. M. Panny Antoni Sokołowski oraz Rada Rodziców szkoły podstawowej w Proszowicach.

Dziękuję za życzliwy sponsoring.

Wystawę pokonkursową można oglądać w naszym kościele parafialnym. Zapraszam także do obejrzenia zdjęć nagrodzonych prac na stronach internetowych szkoły, parafii, urzędu.

s. Łucja Kramarz CSS

« 1 »
Maryjny konkurs plastyczny

WIARA.PL DODANE 08.06.2016

Maryjny konkurs plastyczny

oceń artykuł Pobieranie..