nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 30.04.2016 17:00

Jak się zachować?

Podoba mi się jeden ministrant z kościoła. Jest w moim wieku, często go spotykam, bo chodzi ze mną na dodatkowe lekcje dwa razy w tygodniu(ale jest w innej części), a teraz się dowiedziałam, że będę z nim chodziła też na inne zajęcia. Nie znam go, ani razu nie zamieniłam z nim słowa. Jak mam się zachować, gdy będę go częściej spotykać? Boję się, że będę nienaturalna i sztuczna, a chcę się pokazać z jak najlepszej strony... Czternastolatka

Nie żądaj od siebie za dużo Bo każdy młody człowiek jest spięty i nienaturalny. Ale w miarę się staraj wyluzować. Czyli uśmiechaj się do niego, spoglądaj serdecznie. Może nawet powiesz mu raz czy dwa pierwsza"cześć". No i kombinuj, by zapytać o jakieś sprawy związane z zajęciami. Możesz też próbować stawać w grupce kilku osób, gdy i on tam będzie. To może być długotrwałe, to może się ciągnąć i poza wakacje, nie martw się. Im dłużej dwoje młodych dochodzi do siebie, tym mocniejszy jest potem ich związek. Cierpliwości, pozytywnego myślenia i dużo życzliwości dla samej siebie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione