nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 17.04.2016 21:00

Zakochana w piosenkarzu

Od długiego czasu podoba mi się pewien piosenkarz z bardzo znanego zespołu. I w Internecie na zagranicznych portalach napisano, że on ma od dawna dziewczynę i teraz pisali, że planują zaręczyny a potem ślub. Gdy to przeczytałam, to zrobiłam się naprawdę zazdrosna o niego. Czy to normalne, że się tak zachowuję i to, że jestem tak o niego zazdrosna? Gimnazjalistka

To, co czujesz, jest normalne. Bardzo często nastolatki są zauroczone w niedostępnych osobach. No i zdarza się, że nastolatka jest zazdrosna, gdy dowiaduje się o zakochaniu, o zaręczynach czy o ślubie. Trudno, musisz sobie z tym radzić i najlepiej to się troszkę z tego śmiać. Bo przecież takich dziewczyn jak Ty jest mnóstwo, takich, którym ten muzyk się podoba. Ty go znasz tylko z mediów, on Ciebie nie zna i nie pozna. On ma swoje prywatne życie. Życz mu po cichu szczęścia, śmiej się z tej sytuacji, ale marzyć o nim możesz dalej. Sam fakt, że on Ci się podoba to coś zupełnie naturalnego.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione