nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 13.04.2016 17:00

Wymarzona przyjaciółka

Znowu wraca moja obsesja posiadania przyjaciółki. To mój odwieczny problem, który już znikał, ale wraca. Proszę mi jakoś pomóc. 12 latka

Pomoże Ci w tej odradzającej się obsesji pewność siebie i poczucie własnej wartości. Masz tyle zalet. Jesteś mądra, zdrowa, ładna, masz świetną rodzinę, dobre warunki życiowe, więc trzeba się z tego cieszyć. No to się ciesz. Dziękuj Bogu za to, że żyjesz tu i teraz, w takiej rodzinie i w takim miejscu.  Gdy będziesz to sobie powtarzała, to takie myślenie zacznie być widoczne przez innych i będą szukali Twojego towarzystwa. Ciągle dbaj o to, by w głowie były dobre myśli. Wspomnienia miłych osób, wesołych zdarzeń i pięknych, ulubionych miejsc. Przywołuj te obrazy jak najczęściej, to rozluźnia mięśnie twarzy, rozluźnia całe napięcie, żyje się lepiej. Biegaj często do lustra i uśmiechaj się serdecznie do dziewczyny, którą tam widzisz. Myśl o niej, czyli o sobie głównie dobrze. Nie szukaj przyjaciółki, bo sama się znajdzie. Ty dbaj o to, by mieć jak najwięcej koleżanek. Nie stój nigdy osobno, podchodź do grupek, słuchaj rozmów, uśmiechaj się, odezwij się. Nie siedź sama na przystankach. Nie bierz wszystkiego do siebie, że może z Ciebie się śmieją, Ciebie nie lubią. Nawet gdyby tak było, nie przejmuj się kompletnie, zajmij myśli czymś innym. Ale najważniejsze, to myśl dobrze o innych ludziach. Bo takich bez wad nie ma. Ty w każdym szukaj jego dobrych stron. Przyjaciółka w marzeniach to osoba idealna, a takich ludzi przecież nie ma.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione