nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020

MGN 04/2016

dodane 30.03.2016 14:00

Kim dla nieo jestem?

Na dodatkowym angielskim poznałam bardzo fajnego chłopaka. Jest miły, inteligentny, chodzi do kościoła. Po zajęciach odprowadza mnie do domu, po tym, jak byłam w szpitalu pytał się, jak się czuję. Ale nie pisze do mnie. Gdy chciałam, by pomógł mi w jednym przedmiocie, nie bardzo chciał się spotkać. Nie wiem, kim dla niego jestem. Byłam już kilka razy zakochana, ale bez wzajemności. Zazdroszczę dziewczynom, które są szczęśliwie zakochane i wstydzę się tego uczucia. 16-latka

Faktycznie dziwne zachowanie tego chłopaka. Ale najpierw zapewniam Cię, byś się nie przejmowała pewną zazdrością wobec koleżanek. Nie życzysz im niczego złego, tylko też byś chciała mieć wzajemność w uczuciu. To naturalne. Miłego chłopaka poddaj dokładnym obserwacjom, a przede wszystkim jak najwięcej z nim rozmawiaj. Pytaj o jego sprawy, poglądy, między innymi na temat pisania przez portale itd. Gdy go lepiej poznasz, to może zauroczenie samo wyparuje. Jest sporo zasadniczych i nieco egoistycznych nastolatków. Kto wie, jaki on jest. Może go do Ciebie coś przyciąga, ale rozsądek i zasady nie pozwalają na zacieśnienie relacji. Więc poznawaj go. Uważaj, byś nie stała się nachalna, bo tego chłopcy nie lubią, ale gdy Cię on odprowadza, to nie ukrywaj radości, a przede wszystkim rozmawiajcie. Raz wesoło, raz poważnie. Kompletnie nie przejmuj się tym, że nie miałaś chłopaka. Takich dziewczyn jest mnóstwo! Bądź otwarta na ludzi, radosna, pogodna i ciesz się drobiazgami.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione