nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 23.03.2016 20:00

Zamurowało mnie...

Niedawno uświadomiłam sobie że kocham kolegę, który wcześniej nie miał dla mnie większego znaczenia. Rozmawialiśmy bardzo poważnie i wyznał, że zakochał się, jak się poznaliśmy. Nie jestem pewna, czy to nadal trwa, ale nieraz daje mi sygnały, a od rozmowy minął miesiąc. Wtedy mnie tak zatkało, że nic nie odpowiedziałam. 16-latka

Pokazuj mu teraz, że jest dla Ciebie ważny. Możesz przyjść wcześniej do szkoły, możesz zostać po lekcjach, byle ciągle na niego wpadać i za każdym razem niezwykły uśmiech. Pokazuj, że chcesz stanąć, pogadać, nawet zatrzymuj się. Możesz nawet zażartować, że masz tyle do powiedzenia, ale nieśmiałość zawsze wygrywa i nie potrafisz powiedzieć tego co chcesz.Najlepiej by było "wpaść" na siebie po szkole, byście mogli razem iść. W drodze najłatwiej się rozmawia, stres sam się rozładowuje przez ruch. Możesz go zapytać, czy będzie np. w kościele, czy gdzieś tam. Bo szkoła, przerwy to trudne miejsce do rozmów. Próbuj nawiązać do tego, że jesteś nieśmiała, że nie potrafisz odważnie mówić o tym, co czujesz. Wtedy on pociągnie temat, na pewno.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione