nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019

Teresa Sosenko

dodane 29.02.2016 09:47

Ferie z biblioteką - 2016

Dzieci i młodzież, które nie miały w planach wyjazdu podczas ferii na zorganizowane zimowisko, wzięły udział w warsztatach, grach i zabawach zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w dzielnicy koszary w Kraśniku.

Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku przez 10 dni. We wtorki były zajęcia teatralne, gdzie dzieci przedstawiały swoje ulubione bajki. Dzień później były zajęcia plastyczne – Coś z niczego. Zajęcia muzyczne zaplanowano dwa razy w tygodniu w czwartki podczas których dzieci próbowały swoich zdolności w śpiewaniu. Wszystkim podobała się Gra Ekologiczna w której wzięły udział starsze dzieci a młodsze grały w inne gry planszowe. Co dzień były wyświetlane bajki w ramach przerwy śniadaniowej. Nie zabrakło też zajęć relaksacyjnych i edukacyjnych podczas których dzieci poznawały Eko – system. Brały również udział w Ekologicznej Olimpiadzie. Wramach stałych zajęć co dziennie odbywało się głośne czytanie bajek, zajęcia ruchowe oraz korzystanie z Internetu.

Na koniec ferii dla wszystkich dzieci przewidziano nagrody za udział w zajęciach i konkursy. Największym uznaniem cieszył się konkurs czytelniczy podczas którego dziewczynka przeczytała 105 książek. Był tez zorganizowany konkurs „Mistrz gier” oraz konkurs edukacyjny „Łamigłówka na każdą głowę”. W bibliotece można obejrzeć wystawę z prac zrobionych podczas zajęć bibliotecznych.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione