nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 17.01.2016 20:00

Z różnych szkół

Od dawna zainteresował mnie ministrant, który, niestety, uczy się w innym gimnazjum. A tak bym go chciała poznać. Widuję go tylko w kościele, mam wrażenie, że i on na mnie spogląda, ale jak zagadać, jak go poznać? Gimnazjalistka

Kombinuj jakiś temat, by do niego zagadać, by to nie wypadło głupio. Bo żadne wyznanie, nic z tego, tylko zwyczajnie, po koleżeńsku, jakieś pytanie może o któregoś z księży kiedy przyjdzie, o sprawy parafii. Najlepszy pomysł, to zorganizować jakieś spotkania grupki gimnazjalistów z parafii. Może będzie wyjazd na ferie? Może chociaż wycieczka? Można taki pomysł podrzucić księdzu.  Pamiętaj, że to nie jest zakochanie, tylko zauroczenie, oczarowanie, bo  przecież Ty go nie znasz. A on ma swoje wady, swój charakter, podobnie jak Ty. Dlatego teraz Twój cel powinien polegać na tym, byście się mogli poznać, najlepiej w grupie. Wiosną dobre są mecze, rowery, ale może i teraz coś wykombinujesz? W działaniu najlepiej poznaje się człowieka. Ale nie martw się, jeśli etapp zerkania i spojrzeń będzie trwał jeszcze długo. To typowe dla Waszego wieku i bardzo piękne.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione