nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 09.12.2015 14:00

Były czyli już nieaktualny

Mój były chłopak nie miał dla mnie czasu. Od jego kolegów dowiadywałam się, że jakieś dziewczyny kręcą się koło niego. Mówiłam mu o tym, ignorował to. Ale gdy z nim zerwałam, wydawał się przymulony. Ale dzisiaj dowiedziałam się, że nawet po zerwaniu nie ma umiaru. Podrywa różne dziewczyny. Gimnazjalistka

Ciesz się, że z nim zerwałaś. Nie ma żadnego sensu chodzenie z takim chłopakiem. A po zerwaniu on jest całkowicie wolny, niech robi, co chce. Sądzę, że to chłopak bardzo niedojrzały, że taki jego styl, by się kręcić wokół dziewczyn. Ale jeszcze długo z żadną nie będzie na poważnie. Machnij na niego ręką i ciesz się, że się od niego uwolniłaś. Ciesz się teraz koleżankami, spędzaj miło czas. I uważaj na siebie, bo stałaś się ofiarą mody na chodzenie. Przecież niby chodziliście ze sobą, ale mało wiele Was łączyło. Takie chodzenie na niby, dla mody, bo tak wypada- to nie ma sensu. Jesteś wartościową dziewczyną, żaden chłopak nigdy nie będzie Twoją własnością, więc daj sobie spokój na jakiś czas.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione