nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 24.11.2015 14:00

Za zamkniętymi drzwiami

Znowu była awantura, bo zamknęłam drzwi do swojego pokoju. Na klucz. Po raz kolejny klucz mi zabrano, tata na mnie krzyczał. A ja się wstydzę, gdy inni widzą lub słyszą, co oglądam. To był zwyczajny bajkowy serial dla dzieci. 12-latka

Tata miał rację, każąc otworzyć drzwi. Kto się zamyka, ten ma złe zamiary. Kto się nie ma czego wstydzić, ten ma drzwi otwarte, a jeśli lubi je zamykać, to nie protestuje tak ostro, gdy każą mu je otworzyć. Nie rozumiem, czego się wstydzić, jeśli chodzi o ten film. Może tego, że to dziecinne? A może powinnaś pracować nad pewnością siebie? Jeśli się coś robi, a to nic złego, to nie ma się czego wstydzić. Jedna ze znajomych jest doktorem filologii angielskiej, robi już habilitację, a od czasu do czasu wraca do Ani z Zielonego Wzgórza. Bo lubi. I z radością o tym opowiada. Weź z niej przykład. Jeśli coś oglądasz, a to nic złego, to się nie wstydzisz. Jeśli zamykasz drzwi, to dajesz rodzince sygnał, że dzieje się coś nieodpowiedniego. Rodzice muszą wtedy zareagować, bo są za Ciebie odpowiedzialni.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione