nasze media Najnowszy numer MGN 02/2019
dodane 22.11.2015 19:00

Chłopak z humorami

Bardzo lubię młodszego o rok chłopaka. Jest bardzo fajny i on chyba mnie też lubi. Tylko, że on ma takie humory, najbardziej w czasie gry, ale go lubię. Gimnazjalistka

Tak się zdarza. Szczególnie chłopcy są tak ambitni, że gdy grają, to nic się nie liczy, nie panują nad emocjami. To się zdarza nawet dorosłym mężczyznom. Jeśli jego humory Cię denerwują, to mu to jakoś żartobliwie powiedz, ale nie licz, że się zmieni. Bo gdy kogoś lubimy, podoba się nam, zakochujemy się, to przyjmujemy drugiego człowieka z jego wadami. Nie ma ludzi bez wad. Jeśli ktoś ma takie wady, które nas bardzo denerwują, wtedy trzeba sobie powiedzieć, że trudno, to nie jest ktoś dla mnie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek