nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 05.11.2015 13:00

Pouczę się dla niego

W klasie jest przemiły chłopak, w którym jestem zauroczona. On jest życzliwy, czasami coś mi tłumaczy, trochę rozmawiamy. Tak bym chciała, by kiedyś połączyło nas uczucie, ale jestem brzydka, z nauką różnie bywa. Kończymy gimnazjum, on pójdzie do liceum. Chcę się wziąć ostro do pracy, by też pójść do te szkoły. Gimnazjalistka

Otóż to cudowne, że masz marzenia, że ten chłopak jest w Twoim sercu. Ciesz się, że macie kontakt, że on Ci coś tłumaczy, rozmawia z Tobą. Moje rady są bardzo krótkie. Nie myśl o sobie, że jesteś brzydka, bo to nieprawda. Spojrzyj w lustro, uśmiechnij się promiennie. Może w najbliższym czasie zmienisz fryzurę, może będziesz się więcej uśmiechała? Wykorzystuj każdą okazję do rozmów i żartów z nim. Idź do liceum, ucz się już teraz rzetelnie, ale pamiętaj, że robisz to dla siebie, dla swojego rozwoju. Bo nie wiadomo, jak się Wasze losy potoczą.  Ukryj uczucie, bądź po prostu dobrą koleżanką. Uczucie może u niego pojawić się nagle. Módl się o dobrego chłopaka, po cichu mów, by to był on, ale też dodawaj zdanie: "nie moja, lecz Twoja wola".

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione