nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 03.11.2015 20:00

Oczekiwanie

Sporo rozmawiamy, żartujemy, wiem, że on mnie wysoko ceni. Ciągle czekam, że zaproponuje chodzenie, ale nic się nie dzieje. Już nie wiem, co mam robić. Chcę być szczęśliwa. Gimnazjalistka

To nie jest tak, że kto kocha, ten jest cały czas szczęśliwy. Przeciwnie, miłość zawsze wiąże się też z cierpieniem. Martwimy się za dwoje, cieszymy się za dwoje, mamy problemy za dwoje. Takie życie. Może dlatego człowiek nie może zbyt wcześnie chodzić na poważnie, bo nie jest do tych problemów gotowy emocjonalnie. Ja bym za bardzo nic nie robiła. Ciesz się, że rozmawialiście, śmialiście się. Jeśli tylko będzie to możliwe, niech takich chwil będzie jak najwięcej. Takich wesołych i koleżeńskich. Trzymaj tajemnicę, by jak najmniej osób wiedziało, co się dzieje. Owszem, złóż mu piękne życzenia świąteczne, możesz podarować mu kilka pierniczków, które sama upieczesz, potem walentynki itd. Wyznania to jego zadanie. Jeśli coś ma się rozwijać i trwać, to nie wolno się spieszyć. Związki młodych nastolatków szybko się rozpadają. A jeśli czujesz, że to ma być poważnie, to nie spiesz się. Im wolniej, tym lepiej.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione