nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 24.10.2015 13:00

Było, minęło..

Podczas pielgrzymki starszy chłopak, maturzysta, zaczął ze mną żartować, rozmawiać, prosił o numer telefonu, ale mu nie dałam. Jednak pielgrzymka się skończyła i kontakt się urwał. Nie szukał mnie. Rozumiem, że zaczął studia, tyle nowości. Koleżanki radzą, bym walczyła o niego, ale skoro niechętnie odpisał, nie szukał kontaktu, to nie widzę sensu. Licealistka

Zgadzam się z Tobą. Owszem, podczas pielgrzymki próbował nawiązać relację. Bardzo mi się spodobało, że nie dałaś mu numeru telefonu, że nie wyobrażałaś sobie Bóg wie czego. Myślę, że on szczerze się Tobą zainteresował, ale to było na krótko i na tyle słabe, że nie szukał kontaktu. No a te rozmowy tylko potwierdzają Twoją tezę. Moim zdaniem teraz nie ma sensu zawracać sobie tym głowę. Żyj swoimi sprawami. Masz rację, że on teraz chłonie nowe życie, życie studenta. A jeśli spotkacie się na kolejnej pielgrzymce, to wszystko jest możliwe. Może on będzie z dziewczyną, może Ty z chłopakiem, a może nagle zaiskrzy, ale już dojrzale? Nikt tego nie wie, tylko Bóg. Dlatego najlepiej oddać wszystko Bogu i prosić, by prowadził, podpowiadał. Nie zgadzam się, że masz o niego walczyć, bo to byłoby nachalne.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione