nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 23.10.2015 21:00

Wystarczą spojrzenia

W tym roku doszedł do naszej klasy nowy kolega. Jest przystojny i miły. Czasami na lekcji się do mnie uśmiecha, ja do niego też. Tylko problem jest taki, że ja jestem nieśmiała i nie mam pomysłu, co powiedzieć, on także. 11-latka

Skoro macie 11 lat, to naprawdę uśmiechy zupełnie wystarczają. Staraj się, by w uśmiechu przekazać jak najwięcej informacji. No i jak najczęściej spoglądaj na niego, a patrząc myśl, bo wtedy on jakby czuje, co myślisz. Staraj się tak wychodzić na przerwy, tak wchodzić i wychodzić, by być w pobliżu. Rano warto powiedzieć "cześć". W klasie trzeba uważać, by nie zrobiły się plotki i śmiechy, bo przecież w Waszym wieku rówieśnicy bardzo wyśmiewają takie sytuacje. Możesz go kiedyś czymś poczęstować, ale nie tylko jego, ot, paczka paluszków, którą otwierasz wtedy, gdy on jest tak blisko. Zapewniam Cię, że wzrokiem można rozmawiać. A jeśli do tego dodamy uśmiech to już bardzo dużo. Jeśli w tym roku nie odważycie się rozmawiać, to nic nie szkodzi.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione