nasze media MGN 07/2024

Weronika

dodane 28.09.2015 09:26

Dzieło Boże, czyli życie z pasją!

Każdy z nas może dać coś od siebie innym, każdy może nauczyć się czegoś dobrego od drugiego człowieka, dlatego postanowiłam umieścić tutaj kilka porad dotyczących akceptacji siebie, pasji, planów na przyszłość, a także kilka słów od amerykańskiej pisarki i jej mamy, które wspólnie odpowiedziały na mój list. Zapraszam!

    1. Chcemy być akceptowani przez innych, chcemy być lubiani, podziwiani i wyjątkowi. Najważniejsze jest to, by nie naśladować innych, tylko być sobą. Ale jak to zrobić? Najważniejsza rzecz to uświadomienie sobie, że obojętnie co inni o nas myślą, Bóg kocha nas takich, jakimi jesteśmy. Stworzył nas pięknych, ale każdego na swój sposób. On nie chce by jego dzieci naśladowały innych i wkładały „maski”. Jezus chce byśmy byli tacy, jacy jesteśmy i tym dawali świadectwo. Chcesz być lubiany? Nie naśladuj innego człowieka. Zdejmij maskę, którą zakładasz przed innymi. I tak jesteś ta samą osobą, więc czemu by nie pokazać światu siebie i dodać mu trochę oryginalności?

    2. Wstając rano mów sobie, że jesteś arcydziełem stworzonym przez samego     Boga i nic nie jest w stanie odebrać Ci tego piękna.

Dzieło Boże, czyli życie z pasją!  

„Bóg dał mi pasję! Żyję pisząc książki. Dostałam talent, by pamiętać o Jego Nieskończonym Miłosierdziu. Początki nigdy nie są łatwe, ale nie zniechęcałam się i pisałam...Zaczęłam jako mała dziewczynka, moje opowiadania były coraz lepsze, aż wydałam pierwszą książkę. On cały czas mi błogosławi. Jest najlepszym słuchaczem i nieodłącznym przyjacielem każdego człowieka.” - Karen Kingsbury

„Bóg używa jej książek do tego, by ludzie się nawracali. Karen jest narzędziem w Jego ręku, codziennie otwiera Biblię i modli się o nowe pomysły, jak dotrzeć do ludzkich serc.” - Anne Kingsbury, mama pisarki

 

    3. Mów mu o wszystkim, co cię boli, czego nie rozumiesz...Opowiedz mu     swoją historię, a On jeśli to będzie dobre, spełni twoje pragnienia.

    4. Pomyśl kim chcesz być w przyszłości, już teraz zacznij robić coś w tym     kierunku, nie zniechęcaj się, bo efekty mogą być wspaniałe!

5. Nie myśl o samotności, to może być bardzo dołujące... Nawet gdy czasami właśnie tak się czujesz, oddaj to Bogu. On ma plan, wspaniały plan. Módl się by pokazał Ci jaką drogą iść, a znajdziesz osoby, które sprawią, że zapomnisz, co oznacza samotność :)

6. Niech twoje życie stanie się radością, ciesz się ze wszystkiego, co Bóg dla ciebie przygotował. Jesteś dziełem Bożym, On kocha ciebie i mnie najbardziej na świecie. Wierzysz w to?

 

Dwa cytaty, kilka refleksji

Dwa cytaty, kilka refleksji cz.2

Jak przechowywać wspomnienia

Dzieło Boże, czyli życie z pasją

Biblia jest zdecydowanie najpopularniejszą księgą świata

Dwa filmy zmieniające życie

Ludzie, na których liczy świat

Hand made, czyli zrób to sam!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..