nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 04.10.2015 20:00

Przeczucie

Mam bardzo mocne przeczucie, że coś się wokół mnie dzieje. Ludzie cichną, gdy się zbliżam, czuję na sobie spojrzenia, widzę uśmieszki. Okropnie mnie to stresuje. Przyjaźnię się w zasadzie z jedną dziewczyną, ale ona zachowuje się normalnie. To jest okropne, gdy inni nas obgadują. 12-latka

Przede wszystkim Ty podejrzewasz, że Cię obgadują. Warto jednak dowiedzieć o co chodzi.  Dlatego nie obrażaj się i nie walcz z nikim, tylko z prostą ciekawością, otwartością na uwagi przyjmij prawdę. Poproś o pomoc właśnie przyjaciółkę. A sposobów działania jest kilka. Niech przyjaciółka Ci doradzi i wspólnie wybierzcie osobę z klasy, do której podejdziesz na osobności i powiesz o swoich podejrzeniach, poprosisz, by Ci to wyjaśniła. Zaznacz, że się nie obrazisz, tylko po prostu chcesz wiedzieć. Może przyjaciółka zna przyczynę tej sytuacji? Zapytaj jej o to spokojnie i proś o odpowiedź. Zastanów się, kto może mieć coś do Ciebie, bo może ktoś coś naplotkował? Działaj spokojnie, nie trać głowy, takie nieporozumienia w Waszym wieku sąbardzo częste.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione