nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 04.09.2015 14:00

Gdy zauroczenie trwa

W zeszłym roku bardzo podobał mi się jeden z kolegów. Zauroczyłam się w nim. Starałam się z nim rozmawiać, żartować, traktował mnie po koleżeńsku. W czasie wakacji zauroczenie mi nie przeszło. Teraz widzę, że on na lekcjach zagaduje do dziewczyny, która siedzi przed nim. Strasznie mi przykro i nie wiem, co mogę zrobić? Gimnazjalistka

Nie rób nic specjalnego, czekaj cierpliwie jak się sprawa rozwinie. Niech on sobie na lekcjach do tamtej zagaduje. Na przerwach żartuj z nim, nie pokazuj, że Ci wcale zależy. W Waszym wieku zakochanie trwa raczej krótko. Uczucia rozpalają się i gasną. Dlatego lepiej, jeśli nie padają żadne wyznania, żadne obietnice, bo potem tylko jest głupio. A jeszcze spędzicie w jednej klasie jakiś czas. Lepiej, jak to są tylko rozmowy, żarty, przebywanie w większej grupce. Kombinuj, by organizować taką większą grupkę po lekcjach, byście razem grali w piłkę, czy jeździli na rowerze. Zawsze będzie tam iskrzyło, obiekty uczuć będą się zmieniały i to jest naturalne. Do uczuć nikogo nie można zmusić, to się dzieje poza naszą wolą.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione