nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 24.06.2015 18:00

Tajemniczy błysk w oku

Na klasowej wycieczce siedział za mną. Widziałam, jak się we mnie wpatrywał. Potem bardzo dużo rozmawialiśmy. W zabawie koledzy kazali mu zawołać, że mnie kocha. Był czerwony ze wstydu, ale zawołał. W drodze powrotnej trochę mi z kolegami dokuczał, więc się obraziłam, ale mnie przeprosił. Serdecznie pożegnał mnie na koniec. Co oznacza to dokuczanie, a potem szczere przepraszanie i tajemniczy błysk w oku? Proszę o odpowiedź i rady. Nastolatka

Sprawa jest jasna jak słońce. Chłopak jest zauroczony, jesteś dla niego ważna, jest zakochany w piękny młodzieńczy sposób. Wasze rozmowy, jego spojrzenie, rumieńce, błysk w oku i inne zachowania to są oznaki zauroczenia. A moje rady są proste- nic nie rób. To chłopak kieruje wszystkim, a Ty tylko swoim zachowaniem, uśmiechem, spojrzeniem pokazujesz, że go lubisz. Jak najwięcej z nim rozmawiaj, byście się jak najlepiej poznali nie dziw się, że przy kolegach lekko dokucza. Chłopak nie znosi, gdy koledzy się z niego śmieją, a z zakochanego zawsze się śmieją. Opinia kolegów jest dla chłopaka bardzo ważna. Dlatego przy kolegach będzie się jeszcze przez jakiś czas zachowywał ciut inaczej. Ciesz się tym, co jest i nie żądaj niczego więcej. Może on coś wyzna, ale jeśli nie odważy się, to nic nie szkodzi. Nie przyspieszaj niczego. Jeśli będzie możliwość spotkań w czasie wakacji, to się spotykajcie, bo spotkania poza szkołą są cenne. Najlepiej, gdyby była Was jakaś grupka rówieśników. Podsumowanie- wszystko jest dobrze, ciesz się tym, co jest.
Jest dobrze.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione