nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 01.06.2015 14:00

Nagłe odsunięcie

Przyjaciółka nagle się na mnie obraziła. Nawet nie wiem o co. Na przerwach odchodzi, w ławce nie rozmawia. Powodem jest inna koleżanka, z którą spędza każdą wolną chwilkę, widać, że nie mogą się nagadać. Jest mi przykro, bo przez 2 lata byłyśmy bliskimi przyjaciółkami. 12-latka


Możliwe, że przyjaciółka tylko szukała pretekstu, by się od Ciebie odsunąć. Nie proś jej specjalnie, nie pokazuj za bardzo smutku. Spróbuj jednak z nią porozmawiać, czy jest jakiś konkretny powód, że się obraziła. A może ktoś coś naplotkował na Twój temat, może przekręcił Twoje słowa. Warto o to zapytać. Ale może tak zwyczajnie teraz fascynuje ją nowa koleżanka. Bywa, że taka sytuacja mija i wraca się do sprawdzonej przyjaciółki. Bądź w miarę pogodna, rozglądaj się też uważnie wśród innych dziewczyn, bo jeśli ona teraz chce sie zbliżyć do tamtej dziewczyny, to tak zrobi. Byłoby dobrze kiedyś z nią powspominać dawne czasy, bo tyle Was łączy. Można wspomnieć, że można mieć więcej przyjaciółek, że nie trzeba zrywać dawnych relacji, gdy poznajemy kogoś innego.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 16.07.2018
  łączna liczba komentarzy: 96
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26