nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 16.05.2015 23:45

Brak wzajemności

Zakochałam się w dwóch chłopakach na raz i nie wiem, którego wybrać. Mają po 12 lat, czyli rok starsi ode mnie. Są szaleni , rozgadani i lubią… piłkę nożną . Ale gdy temu jednemu wyznałam miłość, strasznie się ze mnie śmiał . Myślę, że mi Pani pomoże w tej trudnej sytuacji . 11-latka

Kiedy 11 letnia dziewczynka się zakocha, to nie powinna nic z tym robić. Można się po prostu cieszyć, że serce właśnie poznaje to nowe uczucie. Skoro pierwszy chłopak śmiał się z Twojego wyznania, to dał Ci do zrozumienia, że on nie chce tego problemu, że on się w tej chwili pasjonuje innymi sprawami, że nie masz z jego strony wzajemności. Czyli pierwszy chłopak odpada. Dobrze, że się tylko śmiał, bo mógłby się mocno zdenerwować. Obawiam się, że ten drugi chłopak, który pewnie jest jego kolegą i pewnie też lubi sport,  również  nie będzie chciał z Tobą kontaktu. Nie wyznawaj mu niczego. Obserwuj obu chłopaków z daleka. Możesz marzyć, by kiedyś Twój przyszły chłopak był podobny do nich. Bo to bardzo dobrze, że oni interesują się piłką, że są weseli. Czasami chłopcy w tym wieku już się interesują koleżankami, ale o wiele częściej trzymają się od nich z daleka. Nie masz innego wyjścia jak uszanować ich zdanie i cierpliwie czekać, aż jeden z nich kiedyś się Tobą zainteresuje. Ale może wtedy Ty już tego nie będziesz chciała. Bo tak to bywa w tym wieku, że ciągle ktoś inny się podoba. Ciesz się, że Twoje serce już się obudziło, ale na tym w tej chwili koniec. Do rozwijania uczucia potrzebne są dwie chętne osoby, a tego w tej chwili nie ma, bo chyba drugi chłopak też niczego nie będzie chciał. Jeszcze się doczekasz wzajemności, jeszcze będzie i tak, że to w Tobie będą się koledzy kochali. Teraz nic z tym nie rób.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione