nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 21.02.2015 20:00

Kto z kim na zielonej szkole?

W tamtym roku na zielonej szkole żadna dziewczyna nie była w pokoju z tą osobą, z którą chciała. Powodem jest koleżanka, której nikt nie lubi. Dziewczyn w naszej klasie jest 10, a ja bardzo chciałabym być z moją przyjaciółką. W tym roku postanowiłam się tym zająć i opracować różne warianty przydziału pokojów. Boję się, że wychowawczyni się nie zgodzi. Co Pani radzi? Ja nie chcę, żeby ktoś był niezadowolony z wyboru pokoi. Piątoklasistka

Sądzę, że wychowawczyni będzie zadowolona, że zabierzesz jej ten trudny problem. Ale tylko pod warunkiem, że zrobisz to uczciwie! Jest to oczywiste, że chcesz być w pokoju z przyjaciółką. Ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie pozostałe dziewczyny! Żeby wszystkie były zadowolone. No i pozostaje problem tej, której nikt nie lubi. Musiałabyś się dowiedzieć, czy jednak ktoś by z nią był. Podejrzewam, że wychowawczyni ma serdecznie dosyć tej sytuacji i rozdzieliła Was w zeszłym roku tak, że żadna nie była zadowolona. Dlatego najpierw przemyśl przydział pokoi i wstępnie zrób kilka wariantów. Potem idź do wychowawczyni i powiedz, że coś takiego chętnie zrobisz, że już o tym myślałaś. Dobrze by było, gdybyście do czasu tego wyjazdu wreszcie się jakoś przekonały do tej dziewczyny. Dorastacie, ona też się zmienia i może wcale nie jest tak źle.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione