nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 12.01.2015 21:00

Obrażony przyjaciel

Mój przyjaciel nie wiadomo za co się obraził. Kiedy widziałam go tydzień temu, był miły, powiedział, że odwiedzi. Niestety, nie odwiedził mnie i potem nie odbierał telefonów, nie odpisywał. Kiedy go zobaczyłam i zapytałam co się stało, on chłodno odpowiedział, że nic i że musi już iść. Nie wiem, jak z nim pogadać, boję się, bo może znowu będzie zły. 16-latka

Teraz to nie on powinien być zły, ale Ty. Bo to on zachowuje się dziecinnie i niepoważnie. Ale rozumiem, zależy Ci. Dlatego najpierw zastanów się, z kim ostatnio o nim rozmawiałaś. Bo jeśli tak było, to mógł ktoś coś powtórzyć, przeinaczyć itd. Gdy go spotkasz, to koniecznie powiedz, że bardzo prosisz o wyjaśnienie, że dziecinne zachowanie nie ma sensu, a przyjaźń coś znaczy.
Ty się nie bój, bo co to za przyjaciel, który się tak zachowuje- obraża się i nie daje żadnych szans na wyjaśnienia. Najbardziej podejrzewam plotki.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione