nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 22.12.2014 21:11

Dziurawe serce

We wrześniu on kręcił się koło jednej z koleżanek. Nawet byli krótko parą, co było klasowym wydarzeniem. Szybko się rozstali, a on już spędzał czas z następną, potem z kolejną. Niedawno zainteresował się mną. Siadał obok mnie w ławce, mówił, że ślicznie wyglądam, spędzaliśmy razem przerwy. Po dwóch tygodniach koniec, teraz to samo ma koleżanka. A moje serce jest dziurawe i nie wiem, jak je wyleczyć. Gimnazjalistka

Dziurawe serce leczy czas. A ta sytuacja znaczy, że chłopak to typowy podrywacz. Będzie się zalecał do kolejnych koleżanek, a potem będzie koniec. Staniecie się normalnymi kolegami z jednej klasy i Wasze relacje będą normalne. Ukryj smutek, udawaj, że Cię to nie rusza. Głowa do góry! Podejrzewam, że każda ofiara klasowego podrywacza ma nadzieję, że on się naprawdę zakocha i nie rozumie, że to dla tego chłopaka za wcześnie. Poczytajcie wszystkie „Kwiat kalafiora” Musierowicz i zróbcie mu jakiś kawał. Ale na wesoło, bez złości. Niech kolejna ofiara nauczy chłopaka, że można wspólnie wesoło spędzać czas, ale bez tego udawania uczucia.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione