nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 29.08.2014 22:05

Wakacyjne zauroczenie

Na rekolekcjach poznałam fantastycznego chłopaka. Wiele czasu spędziliśmy razem. Niestety, mieszkamy od siebie bardzo daleko. Piszemy do siebie, on ciągle pisze, że kocha, ja tego słowa unikam, chociaż bardzo go polubiłam i podoba mi się. Nastolatka

Już napisanie tego listu pokazuje, że masz wątpliwości, czy w Waszej sytuacji to ma jakąś przyszłość. Wakacje to specjalny czas, gdy nowa osoba robi na nas wielkie wrażenie, ale w ciągu roku szkolnego wiele takich gwałtownych zauroczeń wygasa. Nie napisałaś też, ile masz lat, a to ważne. Ale nawet bez tego moja rada jest taka:  Ciesz się, że on Ci się podoba, a Ty jemu. Piszcie miło do siebie. Staraj się unikać słowa "kocham" i nawet napisz mu, by nie nadużywać tego tak ważnego słowa. Napisz mu, że ponieważ jesteście tak daleko od siebie, to zostawcie sobie tak zwane otwarte furtki- że jeśli Tobie lub jemu spodoba się ktoś inny, to szczerze o tym napisze. Zresztą, w delikatny sposób nazywaj Wasze relacje przyjaźnią, bo przy takiej odległości tak będzie lepiej. Nie musisz zrywać na siłę, jeśli go lubisz. Cieszcie się tym, co jest, bądźcie dla siebie mili, wspierajcie się jak przyjaciele, piszcie sobie o wszystkim.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione