nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 22.06.2014 22:28

Pan Bóg na wzmocnienie

Gnębi mnie wewnętrzna pustka . Wystarczy chwila samotności, a ja już jestem myślami gdzie indziej. Zauważyłam też teraz albo tylko mi się wydaje, że łapię bardzo dużo kontaktów wzrokowych z męską częścią mojej szkoły. Tak jakby teraz zwracam na to większą uwagę. W sumie może to nie jest nic dziwnego, ale z drugiej strony tak. Szczerze to chyba teraz się troszkę pogubiłam. Mimo wszytko każdy dzień rozpoczynam słowami "Jezu ufam Tobie", a kiedy jest naprawdę źle to mówię "Mogę wszystko w Chrystusie, który mnie umacnia." Niby tylko kilka słów, a po wypowiedzeniu ich czuję się pewniej. Gimnazjalistka

Ból oczekiwania jest trudny i męczący. Wymiana spojrzeń z chłopakami to sprawa zupełnie naturalna. Nie miej z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Nieokreślona tęsknota należy do Twojego wieku, a ból jest jedną z cech dojrzewania. Radosne dzieci zamieniły się w nastolatki z problemami. Masz najważniejszy lek na pustkę i smutki- to wiara. Sama to czujesz, stąd te śliczne modlitwy zaufania. Skoro aplikujesz sobie taki środek na wzmocnienie, to jestem o Ciebie spokojna. 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • mga2468
  23.06.2014 21:30
  Jeśli chodzi o dobre rozpoczynanie dnia to ja w drodze do szkoły, w tramwaju często słucham piosenek religijnych, szczególnie rapu chrześcijańskiego. Tam są dobre teksty, które pozytywnie nastawiają na cały dzień. :)
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione