nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 15.06.2014 20:34

Obrażanie bez powodu?

Ostatnio na przerwie powiedziałam koleżance coś śmiesznego, a ona tylko wzruszyła ramieniem i nic nie powiedziała, a kiedy spytałam się jej, czy ją obraziłam, zrobiła to samo. Następnego dnia w ogóle się do mnie nie odezwała. Mam wrażenie, że się obraziła, lecz nie wiem dlaczego. Zaprzyjaźniła się z inną koleżanką z klasy. Nie wiem, co mam powiedzieć mojej najlepszej przyjaciółce, żebyśmy znowu się przyjaźniły. 14-latka

Możliwe, że przyjaciółka tylko szukała pretekstu, by się od Ciebie odsunąć. Nie proś jej specjalnie, nie pokazuj za bardzo smutku. Spróbuj jednak z nią porozmawiać, czy jest jakiś konkretny powód, czy robisz coś złego, że się obraża. Bo może tak zwyczajnie teraz fascynuje ją nowa koleżanka. Może to potrwa jakiś czas i szybko przejdzie. Bądź w miarę pogodna, rozglądaj się też uważnie wśród innych dziewczyn, bo jeśli ona teraz chce się zbliżyć do tamtej dziewczyny, to tak zrobi. Byłoby dobrze kiedyś z nią powspominać dawne czasy, bo tyle Was łączy. Ty się nie obrażaj, tylko stawiaj pytania i cierpliwie czekaj, lecz jednocześnie szukaj dobrych, radosnych koleżanek.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione