nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 08.05.2014 12:28

Paulina Kubica

Lubliniec, 14.04.2014 r.

Najdroższy Janie Pawle II!
Piszę do Ciebie ten list, bo chcę Ci opisać moje życie szkolne.
Zacznę od początku. Na imię mam Paulina. Mam 13 lat i chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Moja szkoła jest bardzo ładna i bardzo duża. Najbardziej podoba mi się hala sportowa. Ooo... to teraz może coś o mojej klasie. No więc tak... moja klasa jest bardzo śmieszna. Wszyscy się bardzo dobrze uczą, ale też uwielbiają się wygłupiać. Razem w klasie jest nas 26. Moimi najlepszymi przyjaciółkami z całej szkoły są: Martynka, Julcia, Zuzka, Monia i Martusia. Razem tworzymy „Szóstencje”. Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas. Bawimy się razem, uczymy się razem, chodzimy po sklepach razem, podrywamy chłopaków razem, czyli krótko pisząc, wszystko robimy razem. Uwielbiamy przygotowywać różne przedstawienia szkolne. Mamy na swoim koncie bardzo dużo konkursów i występów. Wychowawczynią mojej klasy jest pani Bożena. Jest to najlepsza Pani pod słońcem. Zawsze pomaga nam w nauce. Pomaga nam w trudnych sytuacjach i nigdy nas nie zawodzi.
I tak wygląda moje szkolne życie.
Cieszę się, że jest ono takie cudowne.
Mam do Ciebie, Janie Pawle II, maleńką prośbę, żebyś pomodlił się za moją klasę i za wszystkich nauczycieli mojej szkoły.
Dziękuję i pozdrawiam!
Paulina Kubica, kl. 6 c
SP nr 3 w Lublińcu
 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione